Godox TT685C pro Canon

• dobrý blesk za rozumnou cenu

• Vysoký výkon
    • Nízká cena
    • Kompatibilita s Canon
    • Trochu tužší otáčení hlavy, což je ale vlastnost, vzhledem k tomu, že nemá aretaci polohy jako original Canon blesky. Díky absenci aretace také ve vertikálním nastavení (např. 45°) neudrží některé malé softboxy, nasazené přímo na hlavě.

Rozsah otáčení hlavy blesku je v návodu popsán jako 0-360°. Lepší a logičtější by však bylo -180° až +180°. To více vystihuje odkud kam se dá hlava otočit.

Typ
standardní

Godox TT685 speedlite pro Canon - vysílač Godox X2T TTL lze zakoupit ZDE.

mám ho krátce, zatím dobré

• dobrý blesk za rozumnou cenu

• Vysoký výkon
    • Nízká cena
    • Kompatibilita s Canon

• , zakoupeno v 4studio.cz

Blesk mám zatím jen krátce a seznamuji se s ním. Myslím, že by mohlo být vše OK.

• , zakoupeno v Godox.cz

• Za super cenu plnohodnotný produkt. Oproti brutálně předraženému Canonu jasná volba.

Za zlomek ceny srovnatelný produkt, nenarazil jsem na žádný problém.

• , zakoupeno v Godox.cz

Velmi jsem ocenil možnost telefonické konzultace s panem Přemyslem Švarcem-na www.stránce 4 studio.cz je jeho telefonní číslo a byl vemi ochotný poradit s každým problémem.

• Kvalita

• , zakoupeno v Godox.cz

Ještě je brzy dělat nějaké velké závěry, mám blesk teprve chvíli, jen jsem si ho odzkoušel, jak komunikuje s mými fotoaparáty na pár snímcích. Pro moje záměry a potřeby ale určitě plně vyhovuje a nabízí i funkce, které rád odzkouším. U mého předchozího blesku nebyly k dispozici...
    Co se zpracování týká, budí ve mně pocit solidní práce. Plasty na sebe navazují, žádné otřepy a podobně. Všechny pohyblivé části chodí přesně, nemají vůle. Doba, kdy čínské zboží bylo synonymem pro laciné, pofidérní kvality, je pryč

• , zakoupeno v Godox.cz

• Nutně jsem potřeboval blesk a tento má parametry které vyhovují.