Laowa KuangRen KX-800

10 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z FotoŠkoda

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 1 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 9 480 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Typ
makro
Napájení
AA baterie

• , zakoupeno v Oehling CZ

flexibilné možnosti osvetlenia, ledka na osvetlenie čo pomáha pri presnom zaostrení

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Blesk mi přišel pomocí smluvního dopravce obratem. Platil jsem dobírkou. Až sem OK. Když jsem blesk rozbalil, trochu mě zaskočilo, že nikde není značka Laowa, ale jen KuangRen. Důvodem pro koupi tohoto makroblesku bylo pomocné světlo pro nasvícení předmětu fotografování. Třeba brouci v lese. Bohužel právě toto světlo nebylo od počátku funkční (pouze jemně problikávalo). Celkové zpracování blesku neodpovídá ceně 10 tis. Blesk jsem následující den bez problému vrátil. Jediný problém je zatím ve vrácení peněz. Jelikož jsem platil dobírkou, nelze vrátit peníze v hotovosti, ale jen na účet (Foto Škoda). Nevím, jak to budou řešit lidi, kteří nemají účet. Ale i když jsme číslo účtu uvedl a blesk vrátil, peníze po několika dnech stále nikde ...

Typ
makro
Napájení
AA baterie

Flexibilní macro sada blesku s regulovatelným nastavením výstupu. Makroblesk nabízí směrné číslo 58 při citlivosti ISO 100 s 8 úrovněmi nezávislé regulace výkonu v levém a pravém blesku v rozsahu od 1/1 až do 1/128 a LED zaostřovacím světle.

Flexibilní sada dvou blesků KX800 je speciálně navržena pro fotografování zblízka. Jedná se o ruční blesk s regulovatelným nastavením výstupu. Makroblesk nabízí směrné číslo 58 při citlivosti ISO 100 s 8 úrovněmi nezávislé regulace výkonu v levém a pravém blesku v rozsahu od 1/1 až do 1/128 a LED zaostřovacím světle.

Krátká dobíjející doba a vysoký výkon jsou velmi přínosné pro makrofotografy, kteří snímkují rychle, s malou clonou a vysokým poměrem zvětšení. Díky dvěma 48 cm flexibilním ramenům, které mohou osvětlit fotografované předměty z velké blízkosti a dopadající světlo libovolně nastavovat, činí z makroblesku poměrně unikátní nástroj makrofotografa. Prostřední LED světlo pomáhá při přesném zaostřování. Celý systém váží pouhých 450 g.

Specifikace:

Hmotnost : 454 g

Napájení : 4x AA baterie

Kompatibilní s fotoaparáty :

Canon, Nikon, Pentax, MFT (Panasonic / Olympus) Samsung NX, Sony A, Sony E, (pro některé držák Sony A / E vyžadují adaptér blesku).

Použití :

Univerzální blesk pro DSLR, mirrorless, kompakty se sáňkami na blesk - se standardní patkou a středovým kontaktem

Směrné číslo : 58 při ISO 100

Nezávislé řízení světel : ano

Dvě flexibilní ramena s blesky : ano

Asistenční LED světlo : ano

Počet záblesků : 100-1500 krát (dle nastaveného výkonu a při použití alkalických článků)

Řízení intenzity záblesku :

Osm stupňů nastavení intenzity záblesku, 1/1 - 1/128

Dobíjecí čas : 2-5s (při použití alkalických článků)

Barevná teplota : 5600 K

Délka záblesku : 1/200 - 1/20000 s