Recenze Metz MB 64 AF-1 Pentax

Ověřené recenze Metz MB 64 AF-1 Pentax

Ověřený zákazník Afoto

Přidáno: 17. ledna 2017

Zakoupeno v Afoto

• Velké směrné číslo, pomocný přední malý blesk, neuvěřitelná věc, hodně ho používám při odrazu z boku o stěnu apod. Dotykový displej je dostačující, spoustu režimů od klasického TTL až po modelinkový. Kombaktibilnost s moji stařičkou K 20D je v pořádku, komunikuje s foťákem,bez problémů.
  • Při upnutí do sáněk a dotáhnutí matkou je pořád malá vůle, ale není to nic strašného.
  • Při natočení nezumuje. Rozptylka a destička na focení v interiéru na cca 4-5m dostačující, jinak by to chtělo nějakou větší odrazovou plochu. Při dochazeni baterek dává menší záblesk ještě než si řekne o výměnu baterek. Vyfotil jsem ještě cca 25-35 snímku než si řekl o nové baterky,při tom už bylo na fotkách vidět míň prosvětlení, než při plně nabitých. Používám Panasonic eneloop pro.Výměna baterii jde krásně, dvířka jsou malinko nešikovne vymyšlená, měly se otevírat na druhou stranu.

Je to první můj externí blesk a jsem nadšen, ale pořád se sním sžívám. Rozhodoval jsem se mezi Pentaxem a tímto, vyhrálo směrné číslo a pomocný přední blesk a hlavně cena.
Pokud někdo váha mezi originálem nebo jinou variantou vřele doporučuju značku Metz, přeci je to made in Germany a těch vychytávek v nastavení...

Ověřený zákazník Shop-centrum.cz

Přidáno: 1. prosince 2015